قیمت دیگ روغن داغ

 

شرکت دیگ بخار با 35 سال تجربه، بعنوان بهترین تولید کننده و سازنده دیگ روغن داغ  یا بویلر روغن داغ با بازدهی و کارآیی بالا می باشد...دیگ روغن داغ ، بویلر روغن داغ ، قیمت هیتر روغن داغ

امروزه در صنايع مختلف استفاده از سيستم و ديگ روغن داغ Hot oil pot براي گرمايش غير مستقيم در دماهاي بالا (150 الي 350 درجه سانتي گراد) و در فشار اتمسفر بسيار رايج گرديده است لذا افزايش تقاضا براي استفاده از اين سيستم گرمايش بسيار مفيد، سبب افزايش توليد كنندگان اين محصول (بويلر روغن داغ) گرديده است...  قیمت دیگ بخار 2 تن

 

 nd' v,yk nhy  ovdn tv,a j,gdn shcniدیگ روغن داغ

وليكن با توجه به اينكه اين بويلر يا ديگ از ساختار ساده اي تشکیل شده از دو كوئل لوله اي تشكيل شده است ولي داراي پيچيده گي هاي فني - ايمني بسياري مي باشد كه بايد مورد توجه قرار گيرند وگرنه باعث ايجاد آتش سوزي شديد و وارد آمدن خسارت هاي مالي - جاني خواهد شد.

ديگ هاي روغن داغ ارائه شده در شرکت صنایع مشهد بخار با سابقه توليد واجراي 35 ساله، و با استفاده از جديد ترين متد فني متعارف طراحي ، توليد و راه اندازي مي گردند.ه دیگ روغن داغ

 

لوازم جانبی و مورد نیاز پکیج روغن داغ
پمپ روغن داغ
کلکتور های مسیر رفت و برگشت
سنسور هایpt100
نشان دهنده فشار سیستم، مانومتر
نشان دهنده دمای سیستم ،ترمومتر
شیرهای خروجی ورودی روغن
 مشعل تمام اتوماتیک استاندارد به انتخاب مشتري می تواند گاز، گازوئیل و دو گانه سوز باشد.
 یک دستگاه پمپ سیر کوله متناسب با ظرفیت دیگ .
پرشر سوئیچ جهت تنظیم فشار روغن .
 ترموستات دیجیتالی جهت تنظیم حرارت روغن و حرارت اگزوز
 الکترو پمپ دنده ای برای تزریق روغن به سیستم .
صافی مخصوص با توری تمام استیل در مسیر برگشت روغن .
 مانومتر روغن استیل جهت ملاحظه فشار سیستم رفت و برگشت روغن داغ.
 ترموتر اروپایی غلاف استیل جهت ملاحظه حرارت سیستم رفت و برگشت روغن داغ .
 لرزه گیر آکاردئونی استیل 304 جهت تنش گیری لوله ها از پمپ سیر کوله روغن داغ

کاربرد های دیگ روغن داغ

با توجه به اینکه طراحی سیستم های گرمایشی در صنایع مختلف علاقه مند به استفاده از این محصول شده اند بصورت روزافزون در همه زمینه ها رو به افزایش است.

دیگ روغن داغ مزایا و ویژگی های منحصربفردی دارد که در مطالب متعدد بیان شده است در میان این ویژگی ها دمای بالای تولید شده و ایمنی بیشتر نسبت به دیگ بخار اهمیت فوق العاده ای برای صنایع مختلف دارد.

دیگ روغن داغ با صرفه و راندمان حرارتی بالاست و معمولا مجهز به سیستم کنترل ایمنی اتوماتیک مجهز می باشد. و می تواند جایگزین مناسبی برای سیستمهای گرمایشی دیگ باشد.

 برخی صنایع که برای انجام وظایف خود به دمای بیشتری از دمای بخار نیاز دارند انتخاب دیگ روغن داغ گزینه مناسبی می باشد.

 کاربردهای دیگ روغن داغ

برای تامین حرارت مورد نیاز خط تولید بصوت غیر مستقیم  بجار دیگ بخار می‌باشند.

در ادامه برخی صنایع مهم  که از دیگ روغن داغ استفاده میکنند و نوع کاربرد آنها بیان شده است :

 

مشخصات فنی دیگ روغن داغ

معمولاً دارای 2 نوع مشخصات فنی عمومی و اختصاصی می باشند ، در مشخصات فنی عمومی اصولی در ساخت دیگ ها رعایت می شود این اصول در تمامی دستگاه های روغن داغ با تمامی ظرفیت ها بطور یکسان رعایت می شود .

بطور مثال جنس لوله ها ، جنس ورق ها ، نوع عایق ، نوع پوشش کاور، اتصالات نصب شده بر روی بویلر و …

اما در مشخصات فنی اختصاصی مواردی مورد توجه قرار میگیرد که منحصراً مربوط به همان دستگاه تولیدی می باشد و ممکن است در دستگاه های دیگر متغیر باشد مانند ابعاد دستگاه، وزن دستگاه، تجهیزات نصب شده برروی دستگاه اعم از الکترو پمپ روغن داغ ، تابلو برق ، تجهیزات کنترلی و … هم چنین ضخامت ورق ها ، سایز عدسی ها و دیگر موارد که مربوط به دستگاه با ظرفیت مشخص می باشد.

صنایع تولید مواد شیمیایی:
صنایعی مثل تولید رزین و چسب؛ تولید انواع حلال ها، مواد نفتی ، روغن ها تصفیه شده ، گرمایش اتوکلاوها، رنگ سازی، رآکتورها و ماشین آلات پلیمریزاسیون که همگی مواد شیمیایی تولید می کنند بدلیل نیاز به حرارت بسیار بالا از دیگ روغن داغ بهره می برند.

 

کاربرد دیگ روغن داغ در صنایع شیمیایی

 

کاربرد دیگ روغن داغ در صنایع شیمیایی

 

صنایع نساجی:
جهت گرمایش مورد نیاز دستگاه های رنگرزی و ماشین آلات خط تولید مثل کلندر چاپ پارچه

 

دستگاه کلند بصورت رولی و غلتکی کار میکند. طرح مورد نظر بر روی کاغذهای مخصوص و با رنگ مخصوص پرینت گرفته می شود. پارچه و کاغذ بصورت همزمان به داخل دستگاه هدایت شده شده و به دور سیلندر چرخانده می شوند و بوسیله فشاری که دستگاه ایجاد میکند و حرارتی که از سیلندر منتقل می شود طرح بروی پارچه چاپ می گردد. داخل سیلندر روغن داغ شده توسط سیستم دیگ روغن داغ پر می شود . در حقیقت حرارت مورد نیاز سیلندر از طریق بویلر روغن داغ ایجاد می شود.

 

کاربرد دیگ روغن داغ در صنایع نساجی

 

استفاده از دیگ روغن داغ در صنعت نساجی

 

دیگر کاربردهای دیگ روغن داغ در صنایع بطور خلاصه عبارتند از :
تولید قیر
صنایع غذایی
کاربرد دیگ روغن داغ  در صنایع چوب :
ماشین آلات مورد نیاز برای از بین بردن رطوبت چوب و خشک کردن آن .

 

کاربرد دیگ روغن داغ در صنعت کاغذ و مقوا سازی :
کلیه دستگاه ها و امکانات مورد نیاز برای جذب رطوبت کاغذ تولیدی مانند اتاقهای خشک کن، هودها و سیلندرها

 

برخی صنایع ترکیبی نیز از دیگ روغن داغ برای انجام کارهای خود استفاده می کنند.

 

دیگ روغن داغ

 

دیگهای روغن داغ,هیتر روغن داغ,بویلر روغن داغ,دیگ روغنداغ,سازنده دیگ روغن داغ,تولید کننده دیگ روغن داغ,فروش دیگ روغن داغ,خرید دیگ روغن داغ,کارخانه تولید دیگ روغن داغ,دیگ روغن گرم,بویلر روغن داغ

دیگ بخار

درباره ما

شرکت صنايع دیگ بخار ، با تلاش کار خود را در سال1353 با توليـــد ديگهــــای آبگـرم درظرفيت های حرارتی پايين و محصولاتی ديگر از قبيـــل منبع هـای دوجداره و انبـــــــساط آغاز کرد .این شرکت باسابقه فعالیت نزدیک به 40سال به عنوان یکی ازشرکت های تولیدکننده انواع بویلروتجهیزات گرمایشی درایران است.

Top
لطفا امتیاز دهید: